Będzie zarząd na Żoliborzu

polityka, Będzie zarząd Żoliborzu - zdjęcie, fotografia
13/12/2018 15:00

Dzisiaj sesja rady dzielnicy Żoliborz. Po wielu dniach negocjacji i kłótni doszło do kompromisu. Aktywiści miejscy spuścili z tonu i dzięki temu dziś Żoliborz będzie miał nowego burmistrza. Tradycyjnie już będzie to osoba z Targówka i tradycyjnie nadzorująca tam kulturę. Mowa o zastępcy burmistrza dzielnicy Targówek panu Pawle Michalcu. Jego zastępcą ma zostać pani Agata Marciniak obecnie główna księgowa ZGN Ochota. Jak wynika z naszych informacji bardzo kompetentna osoba. Obie te osoby są rekomendowane przez Koalicję Obywatelską. Miasto jest nasze swojego kandydata trzyma w takiej tajemnicy, że mamy niesprawdzone informację, dlatego możemy podać tylko inicjały MB. Czy nasze informacje się sprawdzą okaże się o 17.00.

Będzie zarząd na Żoliborzu komentarze opinie

  • gość 2018-12-13 17:22:41

    Nie chcemy spadochroniarzy. MJN sprzedał nasze ideały za stanowiska w Ratuszu (na Bankowym).

  • gość 2018-12-13 17:27:59

    Jak zwykle "wybitni fachowcy" znający się na wszystkim :-(

  • gość 2018-12-13 17:41:42

    Z całym szacunkiem ale Pan Michalec na pierwszego się nie nadaje. Na prawdę znowu kandydat z Targówka??? teraz na 100% Most Krasińskiego nam wybudują!

  • gość 2018-12-13 17:42:54

    Niech ten pan zajmuje się nadal kulturą na Targówku.

  • gość 2018-12-13 17:46:28

    Ha,ha czyli MJN zamiast zarządu autorskiego sprzedał się PO. Ale jaja będą mieli tylko wiceprzewodniczącego i wiceburmistrza. Zrobili DEAL życia. Szkoda Żoliborza.

  • gość 2018-12-13 17:46:35

    Czy my nie mamy odpowiednich ludzi z Żoliborza tylko muszą nam sciągać takich ,których w innych dzielnicach nie chcą .Ludzie Żoliborz to mała super dzielnica dlaczego oddajecie ja we władanie ludziom,którzy są rządni kasy.

  • gość 2018-12-13 17:51:45

    POdziękujcie MJNowi :) bali się wziąć odpowiedzialność za naszą Dzielnicę i oddali władzę ludziom z Ochoty i Targówka. Prawdziwe z nich ruchy miejskie. Tylko zostali W....ruchani przez czyścicieli kamienic i czyścicieli naszych kont OFE.

  • gość 2018-12-13 17:52:44

    Pan Michalec jest zastepcą burmistrza na Targówku i niech tam zostanie.

  • gość 2018-12-13 17:55:49

    Księgowa z Krakowa.

  • gość 2018-12-13 17:57:19

    Dzięki MJN będzie od dzisiaj na Żoliborzu :) . To stary działach Unii (Mumii) Wolności więc do Żoliborza pasuje.

  • gość 2018-12-13 18:01:07

    BUGLA WRÓĆ! ale MJN Pana burmistrza sprzedał.Wstyd!!!

  • gość 2018-12-13 18:05:10

    Szkoda,że znowu spadochroniarz nie znający specyfiki Żoliborza. Dlaczego nam mieszkańcom MJN zgotował taki los.Naprawdę nie mamy dobrych kandydatów na Żoliborzu?

  • gość 2018-12-13 18:14:04

    Dlaczego,dlaczego,dlaczego... nam to zrobiliście radni z PO i MJN. Naprawdę nie zasługujemy na żoliborski zarząd. Wstyd radni albo lepiej bezradni.

  • gość 2018-12-13 18:18:59

    Cienias z tego naszego nowego burmistrza. Słabo się przygotował do wystąpienia przed radnymi. Cienki BOLEK jak jego idol BOLEK.

  • gość 2018-12-13 18:25:08

    Dlaczego pozbyliście się burmistrza Krzysztofa Bugli i Grzegorza Hlebowicza? a tak znowu zaczynamy od POczątku. Zanim się ten Pan nauczy,zanim pozna specyfikę dzielnicy to miną miesiące. Jak myślicie.Może nie mam racji?

  • gość 2018-12-13 18:34:10

    NIE OCZEKUJCIE ODE MNIE ODPOWIEDZI,NIE WIEM, ZAPOZNAM SIĘ... OTO NOWY BURMISTRZ ŻOLIBORZA. SKĄD MY TO ZNAMY " Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem". https://youtu.be/H7wkolbYXnM

  • gość 2018-12-13 18:41:17

    Przecież Michalec został wybrany na wiece burmistrza Targówka? Dlaczego ten Pan trafił do nas http://www.targowek.waw.pl/page/index.php?str=57

  • gość 2018-12-13 18:46:15

    Kurowska/Tucholska już raz zdradziłyście Platformę Obywatelską.Pamiętamy!

  • gość 2018-12-13 19:21:35

    Kurowska Ty nigdy nic mądrego nie masz do POwiedzenia.

  • gość 2018-12-13 19:24:35

    Warcholstwo w wykonaniu MJN...czy na Naszej dzielnicy nie ma nikogo godnego na stanowisko burmistrza?Sprzedali się POpaprańcom,wstyd...

  • gość 2018-12-13 19:24:55

    A widział ktoś kulturę na Targówku? Chyba tylko kulturę picia pod gołym niebem...

  • gość 2018-12-13 19:34:39

    Kultura na Targówku.Bardzo proszę link http://www.targowek.waw.pl/page/index.php?str=207 . Smutne tylko,że żoliborzanie są tak dumni ze swojej historii z mieszkańców a do rządzenia dzielnicą wybiera spadochroniarzy.

  • gość 2018-12-13 19:39:07

    Najważniejsze,że Renia Kozłowska nie będzie burmistrzem.To byłaby kompromitacja. Panie burmistrzu Michalec.Proszę nie dać się omotać radnym Kurowskiej i Tucholskiej to fałszywe,pełne jadu i złych emocji kobiety.One już raz zdradziły Platformę Obywatelską i przez te panie straciliśmy władzę na rzecz PiSu. Proszę o tym pamiętać.

  • Macki - niezalogowany 2018-12-13 21:07:05

    Żenujące co panowie Mencwel i Porębski z MJN robią z naszą dzielnicą. Księgowa z Otwocka - przynajmniej nie z Radomia, twórca kultury z Targówka. Tacy specjaliści będą zarządzał nasza dzielnicą. Gdzie te zasady ruchów miejskich? Upadek i to w pierwszym miesiącu po wyborach....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 21:14:45

    To są wyjątkowo kompetentne....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 21:15:08

    To są wyjątkowo kompetentne....

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 21:15:38

    To są wyjątkowo kompetentne....

  • gość 2018-12-13 21:24:52

    Żenada! Samorząd się skończył!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-13 22:34:42

    Renata Kozłowska już raz zdradziła Platformę Obywatelską.Bardzo dobrze,że nie została burmistrzynią.Zdradę w naszych szeregach pamiętamy radnej Monice Kurowskiej i Joannie Tucholskiej.Kto wystawił je na listach ? Miejsce dla nich u antyklerykałki,aborcjonistki .Nowoczesnej Jolanty.

  • Sylwia Tomala - niezalogowany 2018-12-14 01:25:14

    Szkoda, że MiastoJestNasze nie wystawili Pana Smocznego na Burmistrza, tacy ludzie jak on powinni rządzić tą dzielnicą!

  • gość 2018-12-14 03:31:15

    PO wybitnie działa. Powrót Kozaczuka, który rozrabiał na OSiRze. Kurowska i Tucholska totalne chorągiewki. Jedyne co radna Kurowska potrafi to drzeć się na sali jak stara przekupa, żeby każdy kubki sprzątał! Wysoka kultura. Czy jak jestem w gościach to gospodarz drze ryja na kogoś, żeby kubki i talerzyki zbierał? Ale krzesełka to już nie zasuną po sobie. Widać, że Targówek strasznie się klei do Żoliborza i to nie tylko w strukturach samorządowych. A co do MJN totalne sprzedawczki. Współczuję Burmistrzowi Bugli po tym co się stało. A nowy zarząd tak pasuje do siebie... każdy z tych trzech osób z innej bajki. Aż strach pomyśleć jakie będą efekty!

  • gość 2018-12-14 06:22:07

    Straszne rozczarowanie MJN, ale nie można też zapominać o manewrach, które prowadzi Piotr Żuławski - bardzo nieciekawa postać. Doszło do tego, że to on, od kilkunastu lat, rządzi Żoliborzem. Reszta, to tylko pionki do ustawiania i przestawiania, ale nam żoliborzanom pasuje to widocznie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 07:27:03

    MJN to żadne ruchy miejskie.Od początku wiadomo było jaki Mencwel miał cel. Rozbić ruchy. Wstawić kandydatkę PO J. Glusman jako ruchy i żyć dostatnie. Tylko stołki się dla nich licza

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 20:48:47

    I znowu burmistrz z eksportu.Naprawdę na Żoliborzu nie ma kandydatów na burmistrzów. Pewnie nie bo kto by chciał charować na żolku za 8000 tysi na rękę. I wysłuchiwać mądrości, Zjawińskiej,Kurowskiej czy Tucholskiej.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-14 20:59:07

    Aj Waj Jolanta i Piotr kiedy zdejmujecie krzyże w Urzędach i Szkołach? Bo to takie zaściankowe, niepostępowe.Jeszcze będziecie chrześcijan prosić o pomoc jak postęp ,tolerancja i ubogacanie kulturowe dobierze się wam do skóry.Czego wam NIE życzę.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 22:56:38

    Informujemy radną Rychter z MJN. Zwolenniczkę czarnych marszy organizowanych przez feminonazistki aborcjonistki, że nie pozwolimy na wprowadzanie do naszych szkół lewackiej propagandy. Nie pozwolimy na deprawację naszych dzieci.To lewica kosztem autonomii jednostek promuje postępowe klasy,rasy panów, mniejszości seksualne dąrząc do zniszczenia tego wszystkiego co nie odzwierciedla lewicowego ideału równości i jednakowości. Będziemy Pani patrzeć na ręce!!! NIE DLA INŻYNIERII SPOŁECZNEJ RADNA RYCHTER.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 23:32:43

    Mnie osobiście nie dziwi,że MJN ma koalicję ze złodziejami. Zabrali środki z OFE, wyczyścili kamienice, luka Vatowska na 250 miliardów, Amber Gold i wiele więcej afer. MJN gdzie wy macie honor!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-21 20:16:31

    Qwa co to ma być.Dzisiaj dowiedziałem się,że moją dzielnicą zarządza loszka, socjolożka a może ginekolożka a może inżynierka, tytułuje się wiceburmistrzynią :).Od kiedy jest takie stanowisko jak wiceburmistrzyni w jakim zarządzeniu pytam się? Nazwy takie są wprowadzane współcześnie przez osoby zakompleksione, przekonane, że język polski gorzej traktuje płeć żeńską niż męską, że ma to negatywne konsekwencje dla życia społecznego i że należy ten stan zmienić, nie czekając, aż język naprawi się sam. Postęp bodzie coraz mocniej ;)

Dodajesz jako: |