4°C pochmurno z przejaśnieniami

Potocka Apartamenty. Ruszyła architektonicznie unikatowa inwestycja na Żoliborzu

Żoliborz wzbogaci się o wyjątkowy i architektonicznie unikatowy budynek. Na jednej z działek zlokalizowanej przy ulicy Potockiej, nieopodal Gwiaździstej, powstanie „Potocka Apartamenty”. W miniony czwartek na działkę wjechał ciężki sprzęt i rozpoczęło się wyburzanie starego budynku, który od dawna był już opuszczony.

Potocka Apartamenty z założenia ma być kameralnym budynkiem, składającym się z pięciu kondygnacji. Na parterze zlokalizowane będą lokale usługowe. Przyszli mieszkańcy nie będą musieli się martwić o miejsca parkingowe. Do swojej dyspozycji będą mieli podziemny parking z miejscami postojowymi oraz stanowiskami dla rowerów.

Inwestycja będzie architektonicznie unikatowa. Apartamenty na pełnej wysokości będą przeszkolone, co idealnie widać na załączonych wizualizacjach. Każdy z nich będzie posiadał taras, a na parterze ogródek.

Za wyjątkowością tej inwestycji przemawia również sama lokalizacja. Nieopodal znajduje się Kępa Potocka, czyli idealne miejsce na odpoczynek. O połączenia komunikacyjne przyszli mieszkańcy też specjalnie nie będą musieli się martwić, jeśli woleli by zostawić samochód w garażu. Zaraz obok jest przystanek autobusowy, około 6 minut spacerkiem jest do przystanku tramwajowego. Natomiast do stacji Metro Marymont około 15 minut. Podobna odległość jest do Placu Wilsona.

 

Za inwestycję odpowiedzialna jest spółka deweloperska IDS Development, która należy do grupy IDS BUD. Spółka jest właścicielem działki na której powstaje inwestycja, dzięki czemu przyszli mieszkańcy Potocka Apartamenty nie będą ponosili opłat związanych z użytkowaniem wieczystym.


Miejsce zdarzenia mapa Żoliborz


Potocka Apartamenty. Ruszyła architektonicznie unikatowa inwestycja na Żoliborzu komentarze opinie

 • Mieczysław - niezalogowany 2018-06-13 22:22:53

  Bardzo podobają mi się takie proste i czyste formy, jak tutaj lub w Implancie na Chmielnej. Śledzę tego typu projekty i myślę, że dzięki nim Warszawa zyska prestiż.

 • Bartek Zielnik 2018-06-22 11:12:41

  Widać gołym okiem że Warszawa się rozwija ekologicznie. Implant czy park centralny to dwa takie projekty które robią na mnie duże wrażenie.

 • Sebastian Narciaczek 2018-06-25 13:41:48

  Ten implant który został tutaj wspomniany muszę powiedzieć że to jeden z lepszy projektów ekologicznych w Warszawie.

 • Sebastian Narciaczek 2018-06-25 13:42:45

  Ten implant który został tutaj wspomniany to muszę przyznać że to jest jeden z lepszych projektów ekologicznych w Polsce.

 • Wiktor Szymański 2018-06-26 10:32:15

  Implant Chmielnej Sebek to jesienią ma być otwarte jak wyrobią się terminowo. :)

Dodajesz jako: Zaloguj się