15°C bezchmurnie

Koronowane Głowy na Żoliborzu

O fakcie wizyty holenderskiej pary królewskiej na Żoliborzu dowiedzieli się właściciele pojazdów parkujący w pobliżu Placu Inwalidów, dzięki ulotce w formacie A4 włożonej pod wycieraczkę przedniej szyby. Z ulotki wynika, że para królewska weźmie udział w uroczystościach pod pomnikiem I Dywizji Pancernej, które odbędą się w dniu 24 czerwca. Na uwagę zasługuje ostatnie zdanie z ulotki: „Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za zrozumienie” oraz własnoręczny podpis Burmistrza Dzielnicy Żoliborz Krzysztofa Bugli. Jak widać poza postawieniem znaku drogowego można w miły i sympatyczny sposób zwrócić się do mieszkańców dzielnicy.

 

Niestety nie można tego powiedzieć o sposobie zamocowania pinezkami do okolicznych drzew plakatów informujących o wystawie i pokazie grupy rekonstrukcyjnej pod wyżej wspomnianym pomnikiem. Kilka dni temu wiceburmistrz Witold Sielewicz wypowiadał się w telewizji o nowatorskim rozwiązaniu jakim jest trawnik pomiędzy torami tramwajowymi na ulicy Mickiewicza. Zielony Żoliborz daje przykład innym dzielnicom godny do naśladowania. Mam nadzieję, że sposób mocowania plakatów jednak się nie przyjmie. Wszak na Żoliborzu miejsc do wieszania legalnie plakatów nie brakuje.

 

 

 

 

Miejsc do wieszania plakatów jest dosyć... 

Koronowane Głowy na Żoliborzu komentarze opinie

  • gość 2014-06-24 21:52:07

    Może to prowokacja.Te plakaty były do dostania w Urzędzie.Może ktoś chce Burmistrzowi koło pióra narobić.Tak tylko głośno myslę.Nie chce mi się wierzyć, że ktoś z Urzędu plakaty na drzewach wiesza :)

  • Jaśka Mała 2014-06-29 12:02:25

    ja tam bym siekierą te plakaty przybiła.

Dodajesz jako: Zaloguj się