<![CDATA[izoliborz.pl - ]]> https://izoliborz.pl/rss pl <![CDATA[Zabawa i nauka dla wszystkich mieszkańców Warszawy! Piknik Olimpijski 2018]]> https://izoliborz.pl/artykul/zabawa-i-nauka-dla-wszystkich/468183 Sunday, 10 June 2018 20:54:51 +0200 <![CDATA[20 Piknik Olimpijski 2018 już w sobotę]]> https://izoliborz.pl/artykul/20-piknik-olimpijski/467799 Friday, 8 June 2018 12:50:08 +0200 <![CDATA[Żoliborz dla Niepodległej! Pamiętamy!]]> https://izoliborz.pl/artykul/zoliborz-dla-niepodleglej/456416 Tuesday, 5 June 2018 20:51:40 +0200 <![CDATA[Projekt Żoliborz wystawi własną listę do rady dzielnicy]]> https://izoliborz.pl/artykul/projekt-zoliborz-wystawi/447463 Thursday, 24 May 2018 05:57:38 +0200 <![CDATA[Dzień Dziecka na Zieleniaku]]> https://izoliborz.pl/artykul/dzien-dziecka-na-zieleniaku/449409 Wednesday, 23 May 2018 11:41:00 +0200 <![CDATA[Pora na pora!]]> https://izoliborz.pl/artykul/pora-na-pora/449410 Tuesday, 22 May 2018 11:41:00 +0200 <![CDATA[Patroni żoliborskich ulic - Andrzej Munk]]> https://izoliborz.pl/artykul/patroni-zoliborskich/443055 Monday, 21 May 2018 10:38:20 +0200 <![CDATA[Czytelnia pod Sowami Miejscem Aktywności Lokalnej]]> https://izoliborz.pl/artykul/czytelnia-pod-sowami/442296 Thursday, 17 May 2018 09:37:25 +0200 <![CDATA[Pamięci Stanisława Baltazara Brukalskiego]]> https://izoliborz.pl/artykul/pamieci-stanislawa/442059 Wednesday, 16 May 2018 09:42:36 +0200 <![CDATA[Fałszywa narracja w sprawie rzekomego zrzeczenia się niemieckich reparacji i odszkodowań dla Polski]]> https://izoliborz.pl/artykul/falszywa-narracja-w/441497 Sunday, 13 May 2018 21:01:03 +0200 <![CDATA[Wiosna na Potoku]]> https://izoliborz.pl/artykul/wiosna-na-potoku/441005 Thursday, 10 May 2018 16:46:39 +0200 <![CDATA[Potocka Apartamenty. Ruszyła architektonicznie unikatowa inwestycja na Żoliborzu]]> https://izoliborz.pl/artykul/potocka-apartamenty/438772 Friday, 27 April 2018 17:56:00 +0200 <![CDATA[Patroni naszych ulic - Albin Jakiel]]> https://izoliborz.pl/artykul/patroni-naszych-ulic/438563 Friday, 27 April 2018 06:03:04 +0200 <![CDATA[Lekcja węgierskiego]]> https://izoliborz.pl/artykul/lekcja-wegierskiego/438562 Friday, 27 April 2018 06:00:39 +0200 <![CDATA[Ciekawe zastosowanie cytryny]]> https://izoliborz.pl/artykul/ciekawe-zastosowanie/440017 Wednesday, 25 April 2018 13:27:00 +0200 <![CDATA[Co dalej z ulicą Tołwińskiego?]]> https://izoliborz.pl/artykul/co-dalej-z-ulica-tolwinskiego/438098 Wednesday, 25 April 2018 08:27:20 +0200 <![CDATA[Kocham góry]]> https://izoliborz.pl/artykul/kocham-gory/435475 Friday, 13 April 2018 06:04:36 +0200 <![CDATA[Tanieją gwałtownie pomidory]]> https://izoliborz.pl/artykul/tanieja-gwaltownie/440016 Thursday, 12 April 2018 13:27:00 +0200 <![CDATA[Jaki los czeka działobitnię?]]> https://izoliborz.pl/artykul/jaki-los-czeka-dzialobitnie/434959 Tuesday, 10 April 2018 22:09:14 +0200 <![CDATA[Tęcza od Kuchni zaprasza]]> https://izoliborz.pl/artykul/tecza-od-kuchni-zaprasza/434957 Tuesday, 10 April 2018 22:06:00 +0200 <![CDATA[Jak kupować lokalnie?]]> https://izoliborz.pl/artykul/jak-kupowac-lokalnie/429315 Monday, 2 April 2018 13:28:32 +0200 <![CDATA[Instytut Ochrony Środowiska kontra konserwatywny Żoliborz]]> https://izoliborz.pl/artykul/instytut-ochrony-srodowiska/428509 Wednesday, 28 March 2018 10:17:27 +0200 <![CDATA[Zakaz wejścia na obiekt? ]]> https://izoliborz.pl/artykul/zakaz-wejscia-na-obiekt/428095 Monday, 26 March 2018 23:20:36 +0200 <![CDATA[Co dalej z Planem Zagospodarowania dla Żoliborza Południowego?]]> https://izoliborz.pl/artykul/co-dalej-z-planem-zagospodarowania/417545 Thursday, 22 March 2018 09:03:25 +0200 <![CDATA[Czy Żoliborzanie dostaną od dzielnicy antysmogowe maski?]]> https://izoliborz.pl/artykul/czy-zoliborzanie-dostana/416225 Thursday, 22 March 2018 08:03:02 +0200 <![CDATA[Domeczek Wańkowicza]]> https://izoliborz.pl/artykul/domeczek-wankowicza/406544 Wednesday, 21 March 2018 09:51:07 +0200 <![CDATA[Tomasz Mackiewicz – Ecce Homo]]> https://izoliborz.pl/artykul/tomasz-mackiewicz/403431 Tuesday, 20 March 2018 06:20:46 +0200 <![CDATA[Spacer po Miasteczku Powązki]]> https://izoliborz.pl/artykul/spacer-po-miasteczku/403212 Monday, 19 March 2018 06:15:01 +0200 <![CDATA[Jaja do góry! Przedświąteczny przegląd cen na Zieleniaku]]> https://izoliborz.pl/artykul/jaja-do-gory-przedswiateczny/429429 Friday, 16 March 2018 10:53:00 +0200 <![CDATA[Jeszcze raz o kładce]]> https://izoliborz.pl/artykul/jeszcze-raz-o-kladce/402625 Thursday, 15 March 2018 08:58:46 +0200 <![CDATA[Ochota czyta „Pana Tadeusza”]]> https://izoliborz.pl/artykul/ochota-czyta-pana/429431 Wednesday, 7 March 2018 10:53:00 +0200 <![CDATA[Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych]]> https://izoliborz.pl/artykul/obchody-narodowego-dnia/393747 Sunday, 4 March 2018 18:53:37 +0200 <![CDATA[Relacja ze spotkania z bohaterką książki "Ambasadorowa"]]> https://izoliborz.pl/artykul/relacja-ze-spotkania/393416 Friday, 2 March 2018 10:17:13 +0200 <![CDATA[Mistrzowie z Żoliborza!]]> https://izoliborz.pl/artykul/mistrzowie-z-zoliborza/393305 Thursday, 1 March 2018 17:40:38 +0200 <![CDATA[Bieg "Tropem Wilczym"]]> https://izoliborz.pl/artykul/bieg-tropem-wilczym/392655 Tuesday, 27 February 2018 05:34:59 +0200 <![CDATA[Fenkuł czyli włoski koper]]> https://izoliborz.pl/artykul/fenkul-czyli-wloski/393772 Monday, 26 February 2018 20:50:00 +0200 <![CDATA[Wycieczka po Powązkach, których juz nie ma]]> https://izoliborz.pl/artykul/wycieczka-po-powazkach/392278 Sunday, 25 February 2018 21:19:03 +0200 <![CDATA[Miasto chce zabrać skwery i parki]]> https://izoliborz.pl/artykul/miasto-chce-zabrac-skwery/391892 Friday, 23 February 2018 04:44:12 +0200 <![CDATA[Kantory w Warszawie - po czym poznać dobry kantor?]]> https://izoliborz.pl/artykul/kantory-w-warszawie/391505 Wednesday, 21 February 2018 10:57:42 +0200 <![CDATA[Szkoła Podstawowa im. A. Oppmana zaprasza]]> https://izoliborz.pl/artykul/szkola-podstawowa-im/391440 Wednesday, 21 February 2018 06:17:23 +0200