-5°C zamglenie

Zaproszenie na Dzień Kreatywnego Szycia

zapowiedzi, Zaproszenie Dzień Kreatywnego Szycia - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę 28 października w Warszawie - dzień kreatywnego szycia Make it Yours

Spotkania z projektantkami, blogerkami, kursy szycia i patchworku, konkurs krawiecki i mnóstwo kreatywnej zabawy czeka na uczestników otwartych warsztatów szycia Make it Yours, organizowanych przez markę JUKI.  Wszystkich chętnych do zmierzenia się z igłą i wyobraźnią zapraszamy w najbliższą sobotę 28.10. 2017 r. na ul. Mysią 3. Wstęp wolny.

Marzy Ci się sukienka własnego projektu wykonana samodzielnie w domu? Chcesz spróbować swoich sił przy maszynie do szycia, ale nie wiesz od czego zacząć? A może umiesz już szyć i chcesz poznać nowe techniki lub podzielić się swoją pasją? W takim razie II edycja spotkań Make it Yours jest właśnie dla Ciebie. Program wydarzenia obejmuje spotkania z ekspertami i projektantkami, prezentacje maszyn, warsztaty szycia kolorowych spódniczek i spodenek dla dzieci czy wspólne szycie ekologicznych worko-plecaków z innowacyjnego materiału Washpappa. Warsztaty odbywać się będą równolegle przez cały dzień, a poprowadzą szyjące blogerki Joanka-z oraz Oulala. Miłośnicy pikowanych patchworkowych dekoracji, będą mogli wziąć samodzielnie uszyć mini quilt pod okiem instruktorów ze Stowarzyszenia Polskiego Patchworku.

Specjalną atrakcją wydarzenia będą warsztaty prowadzone przez projektantki niezależnej marki odzieżowej – RISK made in warsaw. Odwiedzający Make it Yours będą mogli zobaczyć to, co normalnie jest strzeżone tajemnicą patentową. Ze szwalniczych form będzie można wykroić, a następnie samodzielnie uszyć sobie jeden z największych klasyków marki - elegancką i kobiecą bluzę z kapturem lub marynarkę ze sportowego dresu. Radą i nożycami służyć będzie ekipa studia projektowego RISK, która nie tylko pomoże skroić i złożyć w całość ubrania, ale też przy maszynie opowie o tym, jak powstają najmodniejsze kolekcje. Udział w wydarzeniu i warsztatach jest bezpłatny.

W Polsce coraz więcej młodych kobiet rozpoczyna przygodę z szyciem, w Internecie szukają inspiracji i informacji, by samodzielnie tworzyć niepowtarzalne kreacje, pozwalające wyróżnić się z tłumu – mówi Ikuko Hawieńczyk z firmy JUKI Central Europe, organizator

UKI CENTRAL EUROPE Spółka z o.o.

ul. Poleczki 21, Platan Park „C”,

02-822 Warszawa, Polska

Tel.: +48 22 5450400, Fax: +48 22 5450411,

email:[email protected]

www.juki.p

 

Zaproszenie na Dzień Kreatywnego Szycia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się