21°C bezchmurnie

Wykład o „Adaptacji do przedszkola"

psychologia, Wykład „Adaptacji przedszkola

Zaproszenie na wykład dla rodziców przedszkolaków
Opowiemy, czym jest sytuacja rozłąki dla dziecka i dla rodzica,
jak może wyglądać proces adaptacji. Podpowiemy, jak przygotować dziecko na pójście do przedszkola. Powiemy, jak wspierać je w tym wydarzeniu – co może zrobić rodzic. Zwrócimy uwagę na to, co rodzica powinno zaniepokoić. Zastanowimy się, jaka to jest zmiana dla całej rodziny.
Termin: 21 czerwca, środa, godz.18.00-20.00
Adres: ul. Cieszkowskiego 1/3 lok. 76 w Warszawie (klatka 17)
Zapisy:
http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fpomocrodzicom.pl%2Fmlodzi-i-przyszli-rodzice%2Fwyklady-psychologiczne-dla-rodzicow-malych-dzieci%2F&h=ATOkaraQoFGIdH2QavSVRrUPBwbyoLm0h4A4usL_MPYnl6V4UrnDthrEM88eTB2CbeywApj18jfxjp2ZynEwxKeypZ5uhIt4RQqzxI6AKsry1h8FXWrJAg3Tc_XnhE0AqKxULAXfP9sybzt2eBNbG-JwyeF9Kimh3Q
Spotkania są nieodpłatne dzięki dofinansowaniu z Urzędu m.st. Warszawy.
  •  

Wykład o „Adaptacji do przedszkola" komentarze opinie

  • gość 2017-06-22 23:12:48

    To są tematy, które trzeba popierać.Polskie rodziny. Pamiętajmy !!! Dziedzictwo wiary, tradycji i kultury idzie przez rodzinę dlatego wstyd mi,że Przewodniczącym Komisji Kultury w naszej Dzielnicy jest człowiek, który promował działania właścicieli Teatru TrzyRzecze. Całe szczęście,że dzięki wysiłkowi patriotycznie czujących i myślących Żoliborzan to miejsce będzie niedługo tylko przykrym wspomnieniem. Wielce Szanowny Panie radny Konradzie Smoczny Jesteśmy dłużnikami, tych pokoleń, które tworzyły naszą przeszłość i dzięki którym przetrwaliśmy jako Naród. To nasi rodzice, dziadkowie, pradziadkowie, przodkowie, żyjąc w bardzo trudnych realiach komunizmu, niemieckiego nazizmu, wojen, okupacji, zaborów, zadbali o żywy przekaz wiary i tradycji, przekazali nam spuściznę i dziedzictwo pokoleń. Dlatego NIE dla LEWACTWA!!!!

  • gość 2017-06-22 23:23:23

    Zwracam się do przedstawicieli żoliborskiej lewicy i liberalnej lewicy ( środowiska Nowoczesnej, PO, GW itp.)kto nie szanuje swojej przeszłości i dorobku kulturalnego, ten nie jest szanowany przez innych. Panie SMOCZNY Warto o tym pamiętać, gdyż u nas pojawiają się głosy, że aby dopasować się do jakiejś abstrakcyjnej i ideologicznej europejskości i wejść do wspólnoty „krajów cywilizowanych”, to znaczy do krajów o charakterze totalitarnym zabijających dzieci nienarodzone, legalizujących związki jednopłciowe oraz zabijających ludzi w podeszłym wieku i chorych, to Polska musi zapomnieć o swojej przeszłości. Tymczasem sytuacja jest zupełnie odwrotna. To w Polsce bezprecedensowo przeciwstawiono się dwóm największym totalitaryzmom XX wieku narodowemu socjalizmowi i bolszewickiemu komunizmowi. To funkcjonariusze tych zbrodniczych reżimów na skalę przemysłową mordowali dziesiątki milionów niewinnych ludzi. Tymczasem w Polsce jest szczególne uwrażliwienie na godność i świętość życia ludzkiego i dlatego to, co możemy wnieść do wspólnej skarbnicy dziedzictwa europejskiego, stanowi atrakcyjność kultury polskiej zbudowanej na fundamencie chrześcijaństwa.

Dodajesz jako: Zaloguj się