3°C mgła

Sylwester 2017 w „Babce” na Żoliborzu!

Klub Babka

Nie masz pomysłu na ciekawe spędzenie sylwestrowej nocy z przyjaciółmi? Chciałbyś poznać nowych ludzi? Szukasz drugiej połówki? A może wszystko na raz?

Nowoczesne centrum eventowe „Babka” oferuje moc atrakcji w ramach noworocznej zabawy w dogodnej lokalizacji przy Rondzie Radosława. Impreza odbędzie się w konwencji „Friends and singles”. Nie ogranicza nas żadna nudna formuła – odnajdziesz się tutaj zarówno przychodząc z przyjaciółmi czy sympatią, jak i poszukując nowych wrażeń i znajomości. Udekorowana światłem sala przeniesie cię w szampański nastrój – idealny na przywitanie 2018 roku!

Zabawę na ponad 1200 m2 imprezy umilą największe współczesne hity taneczne, jak również te starsze, z lat 70. , 80. , 90. 00.  Za muzyczną oprawę imprezy zadba DJ AMAZING.

Na naszym żoliborskim Sylwestrze nie zabraknie oczywiście obszernego, zróżnicowanego Menu. Do wyboru aż 15 ciepłych dań i zakąsek. Wśród nich między innymi: Karkówka wieprzowa w ciemnym winie z warzywami korzennymi, pieczona tortilla z hummusem, zupa krem z białych warzyw z grzankami i boczkiem, sałaty i ciasta.Oczywiście, impreza Sylwestrowa na Żoliborzu nie może się odbyć bez odpowiedniego wyboru alkoholi. Oferujemy państwu Open Bar w cenie imprezy, a w nim: wódka, whisky, rum, piwo, Martini, jak również napoje bezalkoholowe. Nowy Rok, punktualnie o godzinie 00.00, uroczyście przywitamy razem – w sercu Warszawy, przy Rondzie Radosława.

                Oferujemy dwa rodzaje wejściówek:

- Silver, za 229 zł od osoby (w cenie: Menu All-Inclusive, Open Bar, Miejsca siedzące)

- Gold, za 270 zł od osoby (w cenie: Menu All-Inclusive, Open Bar, Rezerwacja miejsc siedzących)

Rezerwacje i pytania codziennie w godzinach 08.00 – 22.00 pod numerem 733 401 800 i pod mailem [email protected]

Obejrzyj nasz ośrodek: www.babkadowynajecia.pl/zdjecia/

i dołącz do nas na facebooku!:

https://web.facebook.com/events/1925351887714307/

Spędź razem z nami Sylwestra na warszawskim Żoliborzu. Do zobaczenia!

 

sylwester 2017 - komentarze opinie

  • gość 2017-12-30 19:26:03

    Mam nadzieję, że będzie .NOWOCZESNA Jolanta i POstępowa Renata bardzo chciałbym z nimi zatańczyć przy https://www.youtube.com/watch?v=ziQuWcsy67U https://youtu.be/2Jj8sVRW-nk

Dodajesz jako: Zaloguj się