15°C bezchmurnie

Przystanek czy parking dla betoniarek?

Wygląda na to, że jest to raczej parking, ponieważ autobus ma nikłe szanse aby wjechać na przystanek. Kierowcy betoniarek, pomimo że stoją na włączonych silnikach ani myślą o ustąpieniu miejsca autobusowi. Powyższa sytuacja trwa już od jakiegoś czasu i zastanawia fakt, że kierowcy autobusów nie zgłaszają zajęcia przystanku choćby swoim przełożonym o Straży Miejskiej nie wspominając. Widać pomiędzy zawodowymi kierowcami istnieje jakieś „braterstwo krwi” A co mają zrobić pasażerowie i piesi? Przystanek znajduje się na ulicy Gwiaździstej nieopodal ulicy Barszczewskiej.

Miejsce zdarzenia mapa Żoliborz


Przystanek czy parking dla betoniarek? komentarze opinie

 • gość 2017-11-10 14:04:14

  "Wygląda na to, że JET to raczej parking". Jumbo jet?

 • gość 2017-11-14 10:18:17

  Czy na Żoliborzu nie ma innych ulic prócz Barszczewskiej? Dlaczego nie ma ani jednej wzmianki o remoncie al. Wojska Polskiego.

 • gość 2017-11-14 22:53:19

  Straż Miejska to widzi i nie reaguje, dokładnie tak samo jak nie reaguje na to, że nowy chodnik na Barszczewskiej został zamieniony na parking; panowie ze Straży Miejskiej stoją sobie obok, na ich oczach parkują samochody na chodniku, kierowcy wysiadają i idą sobie w siną dal .... a panowie strażnicy, nic ..... dokładnie jest tak samo z blokowaniem zatoki dla autobusów, straż miejska przejeżdża i widocznie panowie odwracają głowę w drugą stronę bo nic nie widzą .... nie obchodzi ich to, że za chwilę przyjedzie autobus i oczekujący na przystanku nie będą mieli możliwości do niego wsiąść ;

 • gość 2017-11-14 22:58:51

  Nie ma żadnej wzmianki o remoncie w Al. Wojska Polskiego, bo widocznie tam jest wszystko ok. a na Barszczewskiej jest bezprawie i zero reakcji ze strony służb odpowiedzialnych za łamanie prawa;

 • gość 2017-11-27 11:08:07

  Szanowni Państwo, dlatego podczas nadchodzących wyborów samorządowych musimy głosować na konkretnych ludzi, prawdziwych społeczników i dobrych sprawdzonych samorządowców. Moim zdaniem i wielu,wielu innych Żoliborzan nie ma lepszego kandydata niż Krzysztof Bugla Burmistrz Naszej Dzielnicy. Kompetentny, pracowity, skuteczny, łączy różne środowiska a nie dzieli i uczciwy do bólu. Ma zawsze czas dla mieszkańca i naprawdę nie rzuca słów na wiatr. Dlatego z czystym sumieniem rekomenduję oddanie głosu na KOMITET WYBORCZY KRZYSZTOFA BUGLI-Żoliborz Demokratyczny.

Dodajesz jako: Zaloguj się