13°C lekka mżawka

Niepozorne a skuteczne folie antywłamaniowe

handel i usługi , Niepozorne skuteczne folie antywłamaniowe - zdjęcie, fotografia

Szukasz skutecznego sposobu na zabezpieczenie powierzchni okiennych w swoim domu, a żadne rozwiązanie nie spełnia Twoich oczekiwań? Kraty to mało estetyczna wizja, a rolety zewnętrzne nie pasują do architektury domu? W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem może okazać się folia antywłamaniowa. Jeśli nie słyszałeś wcześniej o tego typu zabezpieczeniu w poniższym artykule dowiesz się jakie są właściwości i zalety folii antywłamaniowej oraz dlaczego warto zainwestować właśnie w tę metodę zabezpieczenia domu przed włamaniem.

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie i wygodnie. Przebywając we własnym mieszkaniu pragniemy mieć psychiczny komfort przebywania w miejscu, które gwarantuje nam schronienie przed zagrożeniami czyhającymi na zewnątrz. Niestety, w dzisiejszym świecie narażeni jesteśmy na niebezpieczeństwo włamań i kradzieży. Nasz dobytek często pada łupem złodziei, przed którymi coraz trudniej się bronić. Współcześni rabusie wyposażeni są w nowoczesny sprzęt i potrafią pokonać rozmaite przeszkody, takie jak alarmy czy kraty w oknach. By utrudnić złodziejom dostanie się do środka, warto zainwestować w rozwiązanie jakim jest folia antywłamaniowa. To nowoczesne zabezpieczenie, które chroni nasz dobytek przed kradzieżą. Folia antywłamaniowa montowana jest na oknach oraz innych szklanych powierzchniach, a dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zdecydowanie wzmacnia ich wytrzymałość.

Dlaczego wybrać folie antywłamaniowe?

To uniwersalne rozwiązanie nadaje się do ochrony , nie tylko domów, ale także w sklepów, biur, firm i przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz wszędzie tam, gdzie okna stanowią sporą część budynku. Folia antywłamaniowa montowana jest od wewnątrz, dzięki czemu jest niewidzialna dla potencjalnego złodzieja i wzmacnia powierzchnię szklaną zwiększając jej odporność na stłuczenie. Unikatowe właściwości folii tworzą solidną barierę przed niepożądanymi gośćmi, są więc skuteczną formą ochrony życia i mienia. Doskonale sprawdzą się więc w witrynach sklepowych czy punktach usługowych zapobiegając aktom wandalizmu lub włamaniom. Dodatkowo folia antywłamaniowa zabezpiecza szybę przed pęknięciem, co zapobiega zranieniom mogącym powstać podczas kontaktu z ostrymi kawałkami szkła.

Specyfika folii antywłamaniowych

Folia antywłamaniowa dostępna w sklepie https://www.amkafolie.pl występuje w trzech klasach wytrzymałości:

  • Klasa 01 – tak zwana folia bezpieczna o grubości 140 μm, utrudnia rozbicie szyby, a także przytrzymuje szkło przed rozpryśnięciem jeśli dojdzie do stłuczenia lub pęknięcia. Poleca się ją do stosowania na szybach wewnątrz pomieszczeń w punktach usługowych lub handlowych, 

  • Klasa P1 – folia o grubości 240 μm, bezbarwna, wytrzymuje uderzenie ciężaru o wadze 4 kg z półtora metra,

  • Klasa P2 – wyjątkowo wytrzymała folia antywłamaniowa o grubości 360 μm, zabezpiecza szybę przed zbiciem pod naciskiem czterokilogramowego ciężaru z wysokości trzech metrów.

Największą zaletą folii antywłamaniowej jest fakt, że dzięki niej szyba nawet po rozbiciu, nie rozpada się lecz zostaje w ramie, skutecznie uniemożliwiając złodziejom dostanie się do środka. Dzięki temu, że są przezroczyste, folie antywłamaniowe nie szpecą domu jak kraty, a także są zaskoczeniem dla złodzieja, który nie spodziewa się dodatkowego wzmocnienia forsując szybę. Folia antywłamaniowa dostępna w sklepie AMK Folie posiada atest Instytutu Techniki Budowlanej zgodny z polską normą PN-EN 356 oraz zgodny z normą europejską EN 356:1999, jest łatwa w montażu oraz jest niewidzialna z zewnątrz. Jeśli nadal zastanawiasz się, jak zabezpieczyć dom przed włamaniem, na stronie www.amkafolie.pl znajdziesz najlepszą odpowiedź.

Niepozorne a skuteczne folie antywłamaniowe komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

handel i usługi , - więcej informacji