4°C pochmurno z przejaśnieniami

Mistrzowie Seksu, czyli Marek Bukowski Show w Hotelu Narvil

wydarzenia, Mistrzowie Seksu czyli Marek Bukowski Hotelu Narvil - zdjęcie, fotografia

Hotel Narvil Conference & Spa często nie tylko warszawiakom kojarzy się z luksusowym wypoczynkiem nad brzegiem Narwi. Dookoła panuje cisza i spokój, którego tak brakuje w codziennym nawale obowiązków. Obiekt chętnie wybierany jest na miejsce weekendowych wypadów do Spa i spróbowania niecodziennej kuchni To jednak nie wszystko, co hotel ma do zaoferowania swoim Gościom.

Po sukcesach poprzednich edycji, również w tym roku hotel stanie się miejscem wydarzeń kulturalnych. W ramach projektu Scena Narvil wystawiane są w tym klimatycznym miejscu nad Narwią spektakle najlepszych warszawskich scen teatralnych.

Przed nami Scena Narvil w kolejnej odsłonie. Już 27 stycznia o godz. 18 zobaczymy występ "Mistrzowie Seksu, czyli Marek Bukowski Show”.

Aktor z właściwym sobie wdziękiem balansuje na granicy kabaretowego stand-up’u i aktorskiego monodramu. Jest równie wiarygodny jako pretensjonalny macho, obiektywny naukowiec czy udręczony kochanek. Podróżnik i niestety, nie najbardziej udany małżonek. Mając problemy w relacjach damsko-męskich, postanowił szukać inspiracji w świecie zwierząt. Zwierząt jest więcej niż ludzi. Ba! Samych owadów jest o wiele więcej. Jak one to robią? Czy możemy się od nich czegoś nauczyć? Wiktor jest naukowcem, więc bez skrępowania odpowiada na pytania, które zwykle wstydzimy się zadać.

UWAGA! To wydarzenie jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Aby zobaczyć występ nie trzeba być gościem hotelu – bilety do kupienia online w serwisie Bilety 24.pl: https://www.bilety24.pl/inne/mistrzowie-seksu-czyli-marek-bukowski-show-38015?id=183965

Tych, którzy po występie chcą skorzystać z pobytu w hotelu zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą: https://goo.gl/GPjNCK

Więcej informacji o spektaklu i hotelu Narvil uzyskacie pod numerem telefonu: tel. 22 566 10 06 lub mailowo - [email protected].

Mistrzowie Seksu, czyli Marek Bukowski Show w Hotelu Narvil komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się