12°C pochmurno z przejaśnieniami

List do redakcji - zbiórka na myjnię dla dyrektora

interwencje, redakcji zbiórka myjnię dyrektora - zdjęcie, fotografia

Szanowna Redakcjo,

pragnę zwrócić Waszą uwagę na to co się dzieje na naszym basenie przy ul. Potockiej. Niegdyś był to basen którego zazdrościło nam całe miasto. Chodziłem na ten basen sam, z dziećmi, a teraz z wnuczkami. Jednak to co obserwuję bardzo mnie niepokoi i jak rozmawiam ze znajomymi, słyszę, że nie tylko mnie. Instruktorów spotykają jakieś dziwne ograniczenia wstępu, sportowcy nie są mile widziani, a basen nie radzi sobie z utrzymaniem porządku. Ostatnio pod wpływem skarg posprzątano tu i tam, a nawet odmalowano garaż, ale wejście główne przynosi wstyd nie tylko basenowi, ale całemu miastu. Dziwię się, że nikt, żaden pracownik, burmistrz, radni, nie dostrzegają brudu, którego miesiącami się nie sprząta. Dysponuję dokumentacją fotograficzną z różnymi datami, do dyspozycji redakcji. Czy Władze Dzielnicy odwiedzają basen? Jeśli nie wchodzą wejściem głównym, tylko przez garaż dostrzegli by, że pracownicy od lat w garażu pucują samochody dyrektora Sławomira Magdziaka i jego żony, mimo że regulamin garażu na to nie zezwala. Zastanawiam się co jest ważniejsze dla użytkowników i podatników zarazem, to żeby było czyste i bezpieczne wejście i basen czy to, by dyrektor Magdziak i żona jeździli wypucowanymi autami? A jeśli nie da się zrobić obydwu zadań ( np. z braku pieniędzy), to z którego, należałoby, przede wszystkim, zrezygnować? No i czy to jest wszystko do końca legalne? Proszę o pomoc w wyjaśnieniu  tych kwestii.

Dane autora do wiadomości redakcji.

Publikujemy tę informację, gdyż bardzo zaniepokoił nas fakt, że dyrektora OSiR Żoliborz nie stać na myjnię w momencie, gdy stać go na samochody. Myśleliśmy nawet o zbiórce publicznej na myjnię dla dyrektora Magdziaka, ale jednak pozostawimy inicjatywę w tej kwestii Zarządowi Dzielnicy.

IŻ.

List do redakcji - zbiórka na myjnię dla dyrektora komentarze opinie

  • gość 2017-02-08 21:26:57

    NOWOCZESNA Jola z Procho to jest dopiero hit. Przeczytajcie co napisała na swoim Facebooku.: Cytat na dzisiaj: "Jeżeli chcesz zrobić z "Pana Tadeusza" tekst o polskim patriotyzmie, to gratuluję. Bo może trzeba zauważyć, że jedną z nielicznych osób, które tam czują się Polakami, jest Żyd Jankiel i to z nim ksiądz Robak prowadzi patriotyczną konspirację, a nie z tymi dupkami z zaścianka. Bo my jesteśmy dupkami z zaścianka". Cóż za samo krytyka nareszcie KODziarze napisali o sobie prawdę,że czują się dupkami z zaścianka a my niezmiennie jesteśmy DUMNYMI POLAKAMI!!! Czołem Wielkiej Polsce, DUMA, HONOR, BRATERSTWO!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się