3°C mgła

Co sprowadza Twoją karierę na złą drogę?

szkolnictwo, sprowadza Twoją karierę złą drogę - zdjęcie, fotografia

Dr Marshall Goldsmith, executive coach wielokrotnie doceniany w prestiżowych rankingach Thinkers50 i Harvard Business School, od lat zajmuje się badaniem czynników, które mają wpływ na sukces liderów, tych, które w osiągnięciu tego sukcesu… przeszkadzają.
  Goldsmith zaprosił 2537 respondentów do udziału w 79 różnych badaniach, których wyniki stały się później podstawą jego najnowszej książki – Triggers. Autor prezentuje w niej narzędzia autorefleksji, pomagające świadomie zarządzać wyzwalaczami, czyli bodźcami, które wywierają znaczący wpływ na nasze zachowanie.
  Ważne jest, by zidentyfikować czynniki, które spychają nas z drogi do sukcesu, i zdać sobie sprawę, jak działa ten proces. Możemy wówczas nauczyć się stawiać czoła naszym wyzwalaczom lub w ogóle ich unikać – tłumaczy Goldsmith. 
  8 marca 2016 r. Marshall Goldsmith będzie gościem specjalnym konferencji Wyzwól ukryty potencjał rozwoju: w sobie i swoich podwładnych organizowanej przez ICAN Institute, wydawcę „Harvard Business Review Polska”. Jej uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób kontrolować wyzwalacze i dzięki temu dokonywać lepszych wyborów, wspierających menedżerski sukces. Poznają również sprawdzone sposoby zwiększania zaangażowania pracowników oraz planowania przemiany behawioralnej całej organizacji.
  Szczegółową agendę spotkania, szereg materiałów audiowizualnych – w tym nagranie wywiadu z Marshallem Goldsmithem – oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.marshallgoldsmith.pl.

  Artykuł sponsorowany

Co sprowadza Twoją karierę na złą drogę? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się