15°C bezchmurnie

Zmiana w żoliborskim OSiR przy ul. Potockiej.

, Zmiana żoliborskim Potockiej - zdjęcie, fotografia

Urząd Miasta Warszawa powołał nowego Dyrektora OSiR na Żoliborzu Pana Michała Szpakiewicza. Decyzja ta spotkała się z   akceptacją radnych Komisji Sportu.  Za wcześnie na oceny pierwszych decyzji dyrektora , ale oczekiwania radnych  są  bardzo duże.  Na posiedzeniu Komisji Sportu Pan Szpakiewicz przedstawił plan działań na najbliższe miesiące. Na pewno obejmują one bieżące remonty i modernizacje wygospodarowanymi w budżecie środkami. Niestety Urząd Miasta Warszawy powołał nowego dyrektora  ale nie  „wyposażył”  go w dodatkowe  środki  i trudno oczekiwać spektakularnych zmian na tym obiekcie.  Niemniej „porządkowanie”  całego terenu,  remont szatni, lepsze wykorzystanie boisk piłkarskich i wiele takich działań jest  już w trakcie realizacji.

Na szczególną uwagę mieszkańców zasługują  działania w zakresie  poszerzania oferty  odnowy biologicznej. Już dzisiaj polecić można zajęcia rehabilitacyjne na basenie, zwłaszcza  prowadzone przez  Panią Edytę.   Panie, które uczestniczą w tych zajęciach chwalą  ich profesjonalizm i rewelacyjne  efekty  zdrowotne.  Zaznaczyć należy , że do takich zajęć konieczna jest temperatura wody 30 stopni C, a tylko dwa baseny w Warszawie taką temperaturę gwarantują,  na Ursynowie i nasz żoliborski.

Zmiana w żoliborskim OSiR przy ul. Potockiej. komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-10-24 21:12:41

  Widać że to porządny człowiek z po za UKŁADU.... oby dał radę odciąć macki "ośmiornicy" która niszczy to miasto. Trzymamy kciuki Panie Michale

 • Gość - niezalogowany 2017-10-24 21:23:32

  Pan Michał z tego co mi wiadomo sam jest a raczej był sportowcem czynnie udzielał się na Ursynowie w sprawach sportu i wie doskonale jakie są oczekiwania mieszkańców. Panie Michale życzę Panu wiele sukcesów i już nam Pana brakuje w dzielnicy Ursynów!!! Zawsze był Pan od zadań specjalnych

 • gość 2017-11-21 10:34:53

  A prawda jak zwykle propagandowa . Pan Michał karierę robi napiszę o tym jak zdobędę dowody.... poza układu ? .....

 • gość 2018-03-04 00:50:04

  Człowiek z poza układu wolne żarty, inspektor z urzędu dzielnicy na Ursynowie który zajmował się wręczaniem dyplomów dzieciom . Człowiek nie mający pojęcia o funkcjonowaniu takiego obiektu otaczający się kolegami z UD Ursynów. Już zaczęli się tam zwalniać pracownicy nie mogący pogodzić się z powolnym rujnowaniem obiektu.

Dodajesz jako: Zaloguj się